2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis

Katilinės paruošimas

   Prieš prasivedžiojant vamzdžius, elektrą nusprendžiau prieš tai išsitinkuoti sienas. Sienos kreivos ir vietomis plytos ištrupėję, tai tinkuot teko storai - 2-3 sluoksniais. Užtepi vieną sluoksnį ir gali eit namo, nes niekas nedžiūva iki kitos dienos, o dedant storiau, viskas čiuožia žemyn. Drėgmė name apie 80-90%, temperatūra apie +10C, rūsy kokiu laipsniu šilčiau. Bandžiau naudoti dujinę krosnelę, prie pat pristūmus truputėlį greičiau džiūdavo. Tinką naudojau cementinį, špakliavau su atlikusiu armavimo mišiniu, ir "dekorą" dėjau taip pat, kur buvo likę pora kibirų struktūrinio tinko nuo fasado. Gal ateity perdažysiu, o gal ir neperdažysiu.
   Dar norėjau išsidėti katilinę, dirbtuves ir būsimą svajonių garažą juoda-balta šachmatinėm plytelėm, bet spėkit ar įmanoma jų gauti per pusę Lietuvos? Geriausiu atveju randu pusę reikiamo kiekio juodų, baltų nerasi nei su žiburiu. Bet gal meluoju, buvau radęs baltų, bet jos jau stende stovėjo purvinos ir nenusivalančios. Bet ir jų buvo tik pusė kiekio. Dar galvojau pirkti vienas plyteles vienoj parduotuvėj, kitas - kitoj, bet jos yra 3 dydžių - 30x30, 33x33 ir 33,3x33,3, tai suderinti neįmanoma. Praradęs viltį netgi pradėjau vaikščioti į plytelių salonus, į kuriuos įėjus ir nespėjus nieko apžiūrėti, prisistato ikyrūs pardavėjai su klausimu - "gal galiu kuom nors padėti?". Galit, man reikia štai tų juodai baltų plytelių iš to reklaminės vonios nuotraukos už Jūsų nugaros. Pardavėja - tai naujausia musų kolekcija, paskutinis mados klyksmas, štai pavartykite katalogą... Aš - pereikim prie linksmosios dalies - sakykit kvadrato kainą :). Ji - 70 eur  (+- tiksliai neatsimenu). Galvoju sakyt jai ar nesakyt, kad to mados klyksmo man reikia į garažą, dirbtuves ir katilinę, kur laisvai liesis lubrikantai (tepalai), prakaitas ir alus?.. Susilaikau ir palieku saloną bandydamas suprasti prie ko čia ta naujausia kolekcija ir mados klyksmas, kai toks derinys eina nuo neatmenamų laikų. Žodžiu, klasikos neįmanoma rasti.
   Dar buvau užmatęs vienoj X parduotuvėj tokias visai nieko plyteles ir jei neturėčiau svajonių garažo vizijos jas ir dėčiau. Žmona sako - tai pirk  jei patinka. Aš - negaliu leisti tiek pinigų ir darbo ant šiaip sau rezultato, kai turiu viziją :D.
   Niekada gyvenime nesivaikiau madų, nes tai parodo savo nuomonės ir fantazijos neturėjimą, tai įsivaizduokit kaip jaučiausi atradęs tokį straipsnį prieš katilinės tinkavimą :D:


Dėl šilumos šaltinio paliksiu intrigėlę, bet jau ne už kalnų... ;)

  Dar šiek tiek apie namą - kai buvo atvėsę orai ir buvo sniego temperatūra name vis tiek tokia pati būdavo. Išleist drėgmei biškį atidarydavom langus, temperatūra nukrenta ir po valandos - dviejų vėl tie patys 10 laipsnių.

Na ir metas iliustracijoms:

Darbų įkarštyje :)
Rezultatas


Pasijungiau retro lempą
Pasakėlės iš rūsio


Tiek su katiline :D, toliau gamta. Upelis tiek patvino, kad tapo plačia upe. Vasarą ne kiekviena upė turi tiek vandens. Kažkas net su valtele mačiau irstėsi. Ech, jei dar nebūtų apkiautėlių kaimynų, teršiančių pakrantę...Pabaigai, standartiškai, garso takelis (tas bičas primena vampyrą iš vieno filmo :D)10 komentarų:

 1. Jūs labai išsiskiriate su tuo juodu fonu. Gal toks it tikslas:) Jūs ne gotas? Dar aišku intriga, kaip atrodys garažas, jei ten laisvai liesis lubrikantas:)

  Dėl plytelių gal verta tuomet į Lenkiją pašokti?

  AtsakytiPanaikinti
 2. fonas ne juodas, jis tamsiai mėlynas :) gal ir ne gotas, tik šiaip tamsi siela :)

  garažo vizija butu kažkas į tą pusę http://cdn.hometalk.com/media/2015/03/03/2562653/7-amazing-garage-makeovers-that-are-so-much-more-than-car-storage.jpg?size=633x422&nocrop=1

  Bijau, kad lenkijoj bus tas pats kas ir Lietuvoj :/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ne balta ir ne juoda, bet kaina tai kaip prieš eurą Lietuvoje
  https://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-i-gipsowe/plytki-scienne/gres/gres-nieszkliwiony-norton-r400-30-x-30-cm-cersanit,p255837,l233.html

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai kad ir Lietuvoj nekitokios kainos tų negražių :)

   http://www.ermitazas.lt/Apdaila-ir-interjeras/Apdailos-medziagos/Plyteles/Akmens-mases-plyteles/Akmens-mases-plyteles-HX200-29-7-x-29-7-cm.html

   Panaikinti
 4. Tai kad pas lenkus gaunasi tik 2.07€. Pas mus beveik du kart brangiau. Jei garažas 36m2 tai sutaupai 72€

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš apie jūsų blogo puslapio foną juodą:) Galėtų fone dar šikšnosparniai skraidyt. Bet nesvarbu, nesikabinėju. Lauksim naujų įrašų.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jūsų teisė pasirinkti kaip atrodo blog'as, bet prisidėsiu ir aš prie kitų komentavusių dėl to tamsaus fono. Juoda ar tamsiai mėlyna - akis vargina baltas tekstas tamsiame fone taip pat.

   Panaikinti
 6. Aš apsvarsčiau Jūsų nuomonę, bet man regis nieko čia negaliu pakeist

  https://youtu.be/O4irXQhgMqg

  AtsakytiPanaikinti